Zavřít reklamu

Podívejte se na první trailer nového Call of Duty: Black Ops Cold War

Nové Call of Duty je tu a vypadá opravdu skvěle.

27. 8. 2020    

Ačkoliv se může zdát představení Call of Duty: Modern Warfare jako včerejší událost, pravdou je, že nás od této chvíle dělí již zhruba rok. A právě to znamená pro vývojáře CoD jediné – správný čas na představení nového dílu této legendární herní série. Ten si svou premiéru odbyl včera skutečně povedeným trailerem, který vám v následujících řádcích představíme. Nejprve si však užijte jeho sledování pod tímto odstavcem. 

Nové Call of Duty ponese podtitul Black Ops Cold War, z čehož jasně plyne, že bude jeho děj zasazen do období studené války. Těšit se tak můžeme na nejrůznější utajené mise, kterými Activision vystřídá otevřená bojiště druhé světové války či moderních konfliktů z předešlých dvou dílů. Podívat bychom se nicméně měli i do Vietnamu a zřejmě i Koreji, což jsou herně relativně neprobádané končiny.

Kdybychom pak měli zhodnotit grafickou stránku traileru, ta je naprosto skvělá. Ani gameplay záběry, které se v traileru čas od času mihnou, vypadají opravdu hezky. Je však potřeba brát všechna tato videa zatím s určitou rezervou, jelikož jsme byli již mnohokrát svědky toho, že plánovaný výsledek nakonec absolutně nekorespondoval s realitou. Jasno budeme nicméně mít až 13. listopadu – právě na tento den má totiž CoD: Black Ops Cold War naplánované vydání.