Zavřít reklamu

Podívejte se na první trailer k PC verzi Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 na počítač? Krása!

17. 10. 2019    

Red Dead Online

Tak dlouho se nad příchodem Red Dead Redemption 2 na počítače spekulovalo, až se tak skutečně stalo. Tak přesně takto by se daly v krátkosti shrnout poslední měsíce, které byly doslova napěchované indíciemi blížícího se Red Dead na počítače, který však Rockstaři ne a ne potvrdit. K tomu se však nedávno konečně odhodlali, zároveň se vytasili s přesným datem vydání a nyní dodali i trailer.

Hry na počítačích se obecně chlubí grafickým zpracováním o poznání lepším než ty konzolovky, což má ukázat už trailer, které Rockstar zveřejnil na svém YouTube. Nutno však podotknout, že se jedná „jen“ o klasické videozáběry a až samotné hraní ukáže, jak moc či naopak málo se grafika od konzolové verze liší. Už nyní se však dá říci, že i malé vylepšení by jistě stálo za to, jelikož konzolová verze je po grafické stránce skutečně úchvatná.

Red Dead Redemption 2 dorazí na počítače už 5. listopadu, přičemž předobjednat hru si můžeme už nyní. Ale pozor, pokud nemáte na disku volných alespoň 150 GB, předobjednávku si dobře rozmyslete. Právě na úložiště bude totiž hra skutečně velmi náročná a pro mnohé hráče zřejmě i limitující. Snad tedy za tuto „oběť“ dostaneme titul, na který budeme vzpomínat i za několik desítek let.