Zavřít reklamu

Podívejte se na 17 minut záběrů z chystaného Shadow Warrior 3

Brutální řežba Shadow Warrior 3 má do vydání ještě daleko, ale to vývojáře neodradilo od zveřejnění gameplay záběrů. Podívejte se na celých 17 minut ze hry.

22. 7. 2020     Zdroj

shadow warrior 3

Pokud vás lákají gigantické zbraně, dlouhé a pěkně ostré katany či horda nepřátel, kterou můžete pomocí několika švihů a seků zlikvidovat, pak jste na správné adrese. Chystaná řežba Shadow Warrior 3 totiž úspěšně navazuje na svého předchůdce a po dlouhých několika letech nabízí opět návštěvu starého známého světa, kde nebude chybět přehršel protivníků a možnost pořádně se vyřádit. Ačkoliv byla hra oznámena teprve tři týdny zpět, což je na poměry herního světa nanejvýš krátká doba, informace o ní se jen sypají a vývojáři nás zásobují dostatkem materiálů, aby nás udrželi ve střehu a natěšené. Příkladem může být i 17 minut záběrů z kapitoly Way to Motoko, které nám nastíní nejen samotnou hratelnost, ale i grafickou stránku a dostupný arzenál.

Příliš hluboký příběh nečekejte, ale zato se můžete těšit na pěkně akční podívanou, která je srovnatelná s předchozími díly. Stejně tak potěší i vizuál a doprovodný soundtrack, který je náležitě epický a pořádně vás vyburcuje k boji. Opět nás navíc čeká boj proti samotnému zlu a zastavení apokalypsy a toto břímě leží nečekaně na našich ramenou. Na vydání si sice ještě nějakou dobu počkáme, konkrétně do příštího roku, ale i tak zveřejněné záběry nabízejí zajímavý pohled na koncept soubojového systému a celkovou strukturu hry. Na to se však můžete podívat níže sami.