Zavřít reklamu

Podívejte se na 10 minut záběrů ze hry Spyro Reignited Trilogy

Populární dráček Spyro vtrhne na naše obrazovky již v září, a tak se představuje v dalších záběrech.

13. 6. 2018     Zdroj

Trilogie Crashe způsobila některým při oznámení infarkt a spoustě hráčů přinesla nekonečné hodiny zábavy. Takový byl návrat populárního vačnatce před rokem na PlayStationu 4. To samé nyní nastane se Spyrem. Spyro Reignited Trilogy slibuje to samé.

Dočkáme se kompletní modernizace Spyra, přičemž kolekce obsáhne všechny tři původní díly. Nebudou tedy zahrnuta nepodařená pokračování Activisionu. Activision tak přinese jen původní díly – Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto ’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon.

Spyro je jednou z legend PlayStationu

Pochopitelně bude značně vylepšena grafická stránka titulů, aby se Spyro mohl ucházet o přízeň dnešních hráčů a zároveň nebudou chybět ani populární trofeje z těchto her. Uvidíme, jak náročné budou, neboť u hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy šlo o velmi náročné výzvy a jen málokdo byl schopen posbírat všechny platinové trofeje.

Tvůrci vydali nové záběry z této remasterované klasiky, kdy nám prezentují 10 minut ze začátku samotné hry. Kromě grafické stránky si lze všimnou i toho, že Spyro má upravený pohyb, oproti původním hrám. Spyro Reignited Trilogy vyjde na PlayStation 4 a Xbox One. Vydání pro PlayStation 4 verzi je stanoveno na 21. září 2018.