Zavřít reklamu

Podívejte se, jak se bude na mobilech hrát nová hra s Crashem Bandicootem

Jak sbírat wumpa fruity i na cestách

4. 12. 2020    

Vývojáři ze studia King se pochlubili minutou a půl nových záběrů z nadcházející mobilní hry Crash Bandicoot: On the Run. Po úspěchu oranžového vačnactce na velkých konzolích chtějí majitelé značky z Activisionu rozšířit potenciální množství zákazníků díky počinu, který by nás ideálně měl pořádně chytnout třeba při čekání na autobus. Crash Bandicoot: On the Run totiž slibuje jednoduchou hratelnost automatických běhaček, okořeněnou o známé postavy a reálie.

Videoherní kutilové z King jsou pro takový úkol ideální volbou. Mají za sebou už extrémně úspěšnou Candy Crush Sagu a množství dalších nenáročných her. S licencovanou značkou však pracují vůbec poprvé. Díky záběrům ze hry ale můžeme alespoň kvitovat obsáhnutí známých záporáků a převedení ikonickýh pohybů plošinovkého experta z velkých platforem. Právě bitvy s bossy by měly být tím, co hru od spousty podobných konkurentů odliší.

Jádro hry ale samozřejmě zůstane stejné i v takových soubojích. Crash běží bossům naproti, přičemž se vyhýbá různým překážkám. Klíčem k úspěchu je neudělat chybu dost dlouho na to, aby jste se dostali ke speciálním zbraním, pomocí kterých pak Crash záporáky udolá. Hry se dočkáme 25. března 2021. Vyjde na Android i na iOS.