Zavřít reklamu

Podívejte se, jak bude Rambo likvidovat nepřátele v Mortal Kombatu

Rambo v sobě vojenský výcvik nezapře

22. 10. 2020    

Dva týdny po oznámení, že partičku bojovníků v Mortal Kombat 11 doplní sám John Rambo, nám vývojáři z NetherRealm ukazují, jak bude filmová ikona vypadat v akci. Ve zveřejněném videu předvede Rambo sbírku svých základních útoků, pár složitějších a dokonce i jednu fatalitu. Na to všechno se můžete sami podívat ve videu níže.

John Rambo v sobě ani v Mortal Kombatu nezapře veterána, zoceleného léty služby ve vietnamské džungli. Během bojů používá kromě armádního samopalu i svůj charakteristický luk a hlavně sbírku pastiček, se kterými vyzobával nepřátele hlavně ve svém prvním filmu. Pasti budou zřejmě i nedílnou součástí fatalit postavy. V té, co nám vývojáři ukázali, totiž hraje dobře umístěné lanko první housle.

Rambo se do hry podívá jako součást druhého Kombat Packu, který vychází 17. listopadu. Společně s osmdesátkovým svalovcem do hry dorazí i staří známí Mileena a Rain. Rozšíření bude také součástí kompletujícího Mortal Kombat Ultimate, který hru představí hráčům na nových konzolích.