Zavřít reklamu

POCO X5 Pro je nový král střední třídy. Za super cenu nabízí skvělé parametry

Komerční sdělení

13. 2. 2023    

Nový král střední třídy je tady. POCO X5 Pro zamířil na pulty českých prodejců a v prvních dnech prodeje je o pětistovku levnější. Jedině u Mobil Pohotovosti ale můžete ušetřit dalších 500 korun díky bonusu k výkupu a také jako dárek získáte 3letou záruku, kterou žádný jiný prodejce v Česku k telefonu zdarma nenabízí. Stejná nabídka přitom platí i pro levnějšího sourozence POCO X5.

POCO X5 a POCO X5 Pro přináší do kategorie telefonů střední třídy svěží vítr a leckterým modelům od konkurence mohou i pořádně zatopit. Obzvlášť vybavenější POCO X5 Pro je povedený telefon s více než slušnými parametry a skvělou cenou. Za akční cenovku 8 490 Kč (běžně 8 990 Kč), která platí pouze do 19. února, nabídne kvalitní 120Hz AMOLED displej, výkonný čipset Snapdragon 778G, 8GB RAM, 256GB úložiště, podporu 5G sítí či velkou baterii s kapacitou 5 000 mAh a podporou rychlého 67W nabíjení. Povedený je i 108Mpx fotoaparát doplněný o širokoúhlý a makro objektiv.

U Mobil Pohotovosti můžete POXO X5 Pro sehnat už za 7 990 Kč, a to díky kombinaci akce a bonusu k výkupu. Stačí jen při jeho koupi prodat svůj starý telefon, tablet, chytré hodinky nebo herní konzoli – bonus získáte navíc k výkupní ceně zařízení. Kromě toho získáte k telefonu dárek v podobě 3leté záruky zdarma.