Zavřít reklamu

Playstation 5 si konečně můžeme předobjednat. Zatím ale jen v pozlacené verzi a za šílenou cenu

Ti nejnáročnější dostanou možnost si konzoli předobjednat jako první.

9. 9. 2020     Zdroj

Předobjednávky svých next-gen konzolí zatím nespustilo Sony ani Microsoft. O menší verzi nového Xboxu jsme se alespoň dozvěděli víc informací včera, japonská firma ale ohledně ceny a data uvedení páté Playstation stále mlčí. To ovšem nezabrání jistým obchodníkům ve spuštění vlastních předobjednávek. Firma pro extrémně bohaté Truly Exquisite začne pozlacenou konzoli nabízet k předobjednání už zítra.

Spekulovaná částka pěti set dolarů za normální Playstation vám v tomhle případě ale určitě stačit nebude. Upravení konzole je pokrytá 24-karátovým zlatem a zájemce vyjde na 7999 britských liber (v době psaní článku přibližně 233 tisíc korun). V nabídce obchodu figuruje také nový Dualsense ovladač za 649 liber a sluchátka za 399 liber. To vše samozřejmě ve stejné zlatavé podobě.

Společnost upozorňuje, že nabídka bude limitovaná pouze na 250 kusů. Pokud tedy chcete konzoli co nejdřív za jakoukoliv cenu, moc s nákupem neváhejte, dostanete k němu totiž i poštovné zdarma a stylový dřevěný boxík. Normální Playstation 5 by měla vyjít někdy ke konci letošního roku, pravděpodobně v listopadu společně s novými Xboxy.