Zavřít reklamu

Planet of the Apes: Last Frontier má datum vydání a pár nových screenshotů

Nové informace ze hry Planet of the Apes: Last Frontier.

5. 11. 2017    

Společnost The Imaginarium, která má na starost chystaný titul ze světa planety opic oznámila, že hra bude vydána 21. listopadu 2017 v Severní Americe a Evropě. K datu vydání byly zveřejněny i nové screenshoty, které pochází přímo ze hry.

Naším cílem je přinést novou hloubku dobrodružství založenému na volbách a nabídnout to našim hráčům jako impresivní, filmový zážitek a jsem hrdý, že jsem řekl, že Planet of the Apes: Last Frontier to dělá jen tak, že kombinuje zásluhy jak na premiéře, tak na příběhu příští generace.“ řekl Andy Serkis, zakladatel společnosti Imaginarium.

Hra Planet of the Apes: Last Frontier láká hráče do středu konfliktu mezi lidoopy a lidmi, protože obě strany bojují o přežití. Hra poskytuje příležitost hrát a vcítit se s jakýmkoli druhem, tlačit obě skupiny ke křehké alianci nebo vyvolat celosvětovou válku každým svým zvoleným rozhodnutím. Umožňuje zapojit až 4 hráče do příběhu a také tlačí hranice interaktivního dramatu, což umožňuje hráčům prozkoumat a bojovat s každou kolektivní volbou.

Tato hra může být zakoupena digitálně nebo normálně v herním obchodě. Budete mít k dispozici i speciální předobjednávkový balíček, který bude obsahovat soundtrack ze hry a pět avatarů v podobě opiček pro váš profil Playstation.