Zavřít reklamu

Phil Spencer si zahrál Elden Ring. Jde prý o nejambicióznější hru od FromSoftware

George R. R. Martin vstoupí do herního světa, zdá se, velkolepě.

11. 11. 2020     Zdroj

Vývojáři z FromSoftware nejsou žádná ořezávatka. V podstatě sami přinesli pod vedením prezidenta Hidetaky Mijazakiho světu žánr soulsovek a z jejich stáje k nám doputovaly takové pecky jako série Dark Souls, Bloodborne a naposledy oceňovaný Sekiro: Shadows Die Twice. Když tedy šéf Xboxu Phil Spencer řekne, že nadcházející Elden Ring je zatím nejambicióznější hrou studia, stojí za to na chvíli se zastavit, potlačit vzpomínky na umírání v jejich předchozích hrách a poslouchat.

Phil Spencer dostal možnost si hru o samotě vyzkoušet. „Miluju všechny [Mijazakiho] hry, ale když jsem viděl herní mechaniky, které on a jeho tým vymysleli tentokrát, a jak spolupracuje s dalším umělcem při sestavování příběhu…,“ nedokončil myšlenku nadšený Spencer v rozhovoru se serverem Gamespot. Šéf Xboxu přitom jako o novém spolupracovníkovi nemluví o nikom jiném než o tvůrci Hry o trůny George R. R. Martinovi, který dostal volné ruce při vytváření herního světa a příběhu.

Na nové informace ohledně Elden Ringu jsme čekali pořádně dlouho, a i když nejde o nic zásadního, pokud je ale se hrou spokojen Spencer takovým způsobem, máme se všichni na co těšit. Čekání na další hru od studia FromSoftware mnohé fanoušky dost deprimuje, takže nepohrdnou žádným, byť sebemenším detailem. Touha vidět ze hry bíc dokonce vedla některé k tomu, že si začali tvořit Elden Ring hezky po svém. Jestli se na ně chcete podívat, zamiřte na subreddit hry, který je roztodivných výtvorů přeplněný.