Zavřít reklamu

PC demo Crysis 2 na začátku března

Hráči na PC se dočkali a mohou se těšit na skutečně ostrou zkoušku multiplayeru Crysis 2. Od 1. března bude k dispozici ke stažení na http://crysis.ea.com a dalších partnerských webech multiplayerová demoverze Crysis 2 se dvěma mapami a dvěma adrenalinovými módy, která poskytne dlouhé hodiny špičkové akce pro více hráčů. V demu se hráči na […]

16. 2. 2011    

Hráči na PC se dočkali a mohou se těšit na skutečně ostrou zkoušku multiplayeru Crysis 2. Od 1. března bude k dispozici ke stažení na http://crysis.ea.com a dalších partnerských webech multiplayerová demoverze Crysis 2 se dvěma mapami a dvěma adrenalinovými módy, která poskytne dlouhé hodiny špičkové akce pro více hráčů. V demu se hráči na PC naučí perfektně ovládat všechny funkce bojového obleku Nanosuit, díky němuž budou silní, neviditelní a rychlí a sami se tak stanou tou nejmocnější zbraní

Hráči se utkají v zápasech 6 proti 6 v prostředí válkou zničeného Manhattanu na dvou mapách: „Skyline“, rozkládající se na vrcholcích střech a v interiérech mrakodrapů, a „Pier 17“ na otevřeném prostoru s minimem možností krytí. Demo obsahuje celkem dva módy. Prvním je „Team Instant Action“, kde proti sobě stanou dva týmy, jejichž cílem k dosažení vítězství v daném kole je pobít co nejvíce protivníků. Druhý mód se nazývá „Crash Site“ a úkolem hráčů je převzít kontrolu nad mimozemskými výsadkovými moduly, přičemž body získají za jejich ubránění a odražení útočníků.

Multiplayer Crysis 2 vyvinul tým Crytek UK v rámci dceřiného studia společnosti Crytek. Obsahovat bude celkem šest herních variant a 12 map, rozprostírajících se na řadě známých lokalit New Yorku. V průběhu kampaně mohou hráči získat až 50 multiplayerových hodností a různé upgrady zbraní a Nanosuitu. Hráči, kteří si nyní předobjednají Crysis 2, získají až do vyprodání zásob automatický upgrade na Limitovanou edici Crysis 2. Speciální edice hry obsahuje tyto čtyři naprosto nepostradatelné herní bonusy pro multiplayer:

  • Bonusová XP – Hráči se vrhnou do multiplayerových bitev s mírnou výhodou v podobě extra dávky zkušenostních bodů, která jim otevře přednostní přístup k výstroji a výzbroji všech 5 standardních tříd.
  • Holografický projektor pro SCAR – Tento speciální doplněk útočné pušky SCAR promítne holografický obraz hráče ke zmatení nepřítele.
  • Speciální povrch pušky SCAR – Tento digitální kamuflážový povrch umožní hráči přizpůsobit si podle svého jednu z nejpopulárnějších útočných pušek ve hře.
  • Platinová psí známka – Tato speciální a unikátní známka je jednou z více než 250, které půjdou nasbírat v multiplayeru Crysis 2 a odliší jejich majitele od zbytku hráčů.