Zavřít reklamu

Patch 1.3 pro Skyrim přináší ještě více problémů

Bethesda se snaží jak může, ale s každým novým patchem pro jejich veledílo Skyrim se zdá, že na hráče čeká hromada nových bugů než minule, které často hru dělají nehratelnou. Draci už snad pozadu nelétají, po novu se ale ale někteří hráči setkali s problémem, který jim neumožňuje běhat s kouzly aktivovanými na obou rukách […]

11. 12. 2011    

Bethesda se snaží jak může, ale s každým novým patchem pro jejich veledílo Skyrim se zdá, že na hráče čeká hromada nových bugů než minule, které často hru dělají nehratelnou. Draci už snad pozadu nelétají, po novu se ale ale někteří hráči setkali s problémem, který jim neumožňuje běhat s kouzly aktivovanými na obou rukách naráz. Patch také neopravuje časté padání hry na PC a navíc problém s lagy na PS3 má být opraven až v aktualizaci s pořadovým číslem 1.4.

Tak si říkám, že s pořízením hry počkám až na jaro, potom už snad budou všechny mušky, nebo spíše masařky, vychytány. Jasně, je to obrovská hra a s nějakými bugy se tak nějak počítá, ale tohohle ještě svou PS3 ušetřím. Na to ji mám až moc rád.