Zavřít reklamu

Pandemie odkládá další hry. Déle si počkáme na Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine

Útěchou nám může být, že konečně vyjdou Roller Champions.

30. 10. 2020     Zdroj

Odklady tento rok nepotkávají jen prokletý Cyberpunk 2077. Ubisoft oznámil, že si déle počkáme na připravované Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine. Obě hry se uklidí do příštího fiskálního roku, tj. do období mezi dubnem 2020 a březnem 2021. Francouzský vydavatel udává jako hlavní důvod problematický vývoj způsobený pandemií nového koronaviru.

Moderní guerillovou válku jsme měli v šestém Far Cry původně vést už 18. února, Raibow Six Quarantine nemělo oficiální datum vydání, počítalo se ale s ním ještě v období do konce příštího března. Zpoždění obou her by ovšem nemělo být tak velké. Dle Ubisoftu bysme se obou odložených her měli dočkat nejpozději v září. Za odklady prý může primárně současná krize – bez ní by hry vyšly v původních termínech.

Ubisoft má i při odložení dvou titulů stále dost nabouchaný vydavatelský plán. Ve čtvrtek vydal Watch Dogs Legion, 10. listopadu nás čeká Assassin’s Creed Valhalla a 3. prosince doplní trojici tříáčkových her Immortals Fenyx Rising. Někde mezi tahle data by se měl vklínit ještě znovuvydaný Scott Pilgrim vs the World: the Video Game. Na začátku příštího roku se dočkáme remaku Prince of Persia: Sands of Time, masivně multiplayerového Riders Republic a konečně i dlouho vyvíjeného Roller Champions.