Zavřít reklamu

Oznámeno RPG Seven

Bylo oznámeno nové RPG Seven od tvůrců hry Kholat.

18. 8. 2015    

Nezávislý vývojář a tvůrce hry Kholat: Mrtvá hora IMGN.PRO spolu se studiem Fool’s Theory, které založilo několik bývalých vývojářů hry Zaklínač 3 ze společnosti CD Projekt RED, oznamují hru Seven – izometrické 3D RPG, které redefinuje svůj žánr.

Od okamžiku, kdy několik vývojářů oznámilo odchod ze studia CD Projekt RED a přechod na nezávislou scénu, kde založili společnost Fool’s Theory a zahájili spolupráci na novém titulu se studiem IMGN.PRO, uplynul již měsíc. O projektu se dosud vědělo jen to, že to bude izometrický titul využívající Unreal Engine 4. Nyní jsou oba týmy připraveny na své dílo vrhnout trochu světla.

He? Kde že jsem se tady vzal? No sakra, to není žádná záhada. Přišel jsem k těm strážím venku a slušně se jich zeptal, jestli si náš milovanej císař Drugun celý písmo svatý náhodou nevycucal z prstu, když seděl na hajzlu. Voni se smáli a smáli, pak mě zmlátili a hodili dovnitř. Mně to přijde celkem spravedlivý. Páč víte co? Hehe. Ten tlustoprd Drugun nejni jedinej, kdo v těch budovách něco hledá…

Takhle začíná příběh hry Seven. V roli osamělého poutníka, který cestuje říší Vetrall, budete neustále čelit její krutosti a rozpolcené povaze. Apokalypsa, která se odehrála před mnoha staletími, nesmetla z povrchu světa vše. Lidství, nebo to, co z něj zbylo, se pomalu zotavilo, ale tvář a stav tohoto nového světa už zdaleka nejsou takové jako dříve. V této nové realitě se období temna neustále proplétá s prastarou pokročilou technologií a těm, kteří měli to štěstí – nebo tu smůlu –, že přežili, život rozhodně nijak neulehčuje.

V izometrickém RPG s názvem Seven, které se inspirovalo hrou Thief, budou mít hráči možnost volně prozkoumávat sandboxový svět říše Vetrall. Tento titul, zasazený do postapokalyptického prostředí položí nové základy žánru izometrických RPG. Klasickou hratelnost kompletně přetváří schopnost hlavního hrdiny, který může pomocí parkuru volně překonávat překážky libovolné výšky, a to jak horizontálně, tak vertikálně. Příběh se zrodil v hlavách mistrů, kteří stáli za hrou Zaklínač 3: Divoký hon, a rozhodně nebude černobílý. Od tohoto chystaného RPG, jež bude pohánět Unreal Engine 4, můžete očekávat spoustu rozvětvených rozhodnutí a morálních voleb, které budou mít za následek překvapivé dějové zvraty.

„Naší největší ambicí je přinést svěží vítr do klasických izometrických her na hrdiny – v tomto žánru byl hráč původně připoután k zemi. Seven představí nový způsob průzkumu a také nové možnosti taktického plánování a plíživé hratelnosti. Jsme si plně vědomi toho, jak velká výzva před námi stojí, ale to je pro nás jen hlubší motivací,“ řekl Jakub Rokosz, vedoucí projektu v IMGN.PRO a zakladatel Fool’s Theory.

Bartosz Moskała, spolumajitel IMGN.PRO, dodává: „Konečně můžeme odhalit náš nový projekt, na kterém pracujeme už od června. Připravujeme se na postup na zcela novou úroveň a hodláme hráčům připravit špičkový herní zážitek. Vývojářský tým v IMGN.PRO, čerstvě doplněn o bývalé vývojáře hry Zaklínač 3, nyní sestává z 16 zkušených vývojářských profesionálů, kteří se naplno věnují hře Seven.