Zavřít reklamu

Oznámeno pokračování oblíbené diablovky Torchlight Frontiers

Byla oznámena hra Torchlight Frontiers. Populární diablovka se tak vrací!

10. 8. 2018     Zdroj

Univerzum Torchlight se nám dlouho dobu nijak nepředstavilo. To se však brzy změní. Tvůrci ze studia Perfect World Entertainment v kooperaci se studiem Echtra Games totiž oznámili, že pracují na dalším díle této populární značky. Půjde o Torchlight Frontiers.

Populární RPG sága se vrací

Ačkoliv je Echtra Games poměrně nový celek, tak v něm jsou takový vývojáři jako Max Schaefer, který je jedním z tvůrců Diabla 2. Rovněž i zbytek týmu tvoří vývojáři, kteří se podíleli na hře Diablo 2 a následně se věnovali i vývoji her ze série Torchlight.

Torchlight Frontiers nám nabídne velký a dynamicky generovaný svět, který však bude společný pro veškeré hráče. Díky tomu nebude problém se tu s nimi setkat a bojovat společně proti goblinům, nemrtvým či prozkoumávat ruiny a dungeony.

Opět se dočkáme podpory domácích mazlíčků, kteří byli jedním z ikonických prvků, kterými disponovaly první díly série. Hráči se pochopitelně budou snažit v tomto nehostinném světě co nejlepší vybavení. Více zatím o hře není známo. Dá se očekávat, že bychom se nějaké prezentace mohli dočkat na blížící se výstavě Gamescom.

Torchlight Frontiers je zatím plánováno pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Datum vydání zatím nepadlo, ale dá se očekávat, že nejpozději v roce 2020 by se titul měl objevit na trhu.