Zavřít reklamu

Oznámeno Jedi: Fallen Order a další SW novinky

EA ukázalo novinky do Battlefrontu II a oznámilo novou hru Jedi: Fallen Order.

9. 6. 2018     Zdroj

EA během dnešní konkurence nezapomněla také na silné univerzum které pod sebou má a tím je Star Wars. V tuto chvíli studia Electronic Arts pracují na několika projektech ze stáje Star Wars. Studio Respawn Entertainment oznámilo připravovanou hru, která se nazývá Jedi: Fallen Order.

Jednou Jedi, navždy Jedi

Bohužel jsme se nedočkali vůbec ničeho a vypadá to, že EA ji hodlá prezentovat až v příštím roce. Bylo vyřčeno pár detailů, přičemž víme, že hra vyjde tedy na podzim 2019. Dějově má být hra zasazena mezi třetí a čtvrtou filmovou epizodu. V době, kdy Darth Vader loví se svými jednotkami zbylé rytíře Jedi. Vy budete jedním z nich a hra má být dosti temnou záležitostí. Jedi: Fallen Order se nejspíše více ukáže až později.

Rovněž byl oznámen také nový obsah pro stávající titul Star Wars: Battlefront II. Nový obsah dorazí během léta a nabídne Klonové války. Tím pádem do bojů zasáhnou Obi-Wan Kenobi, Hrabě Dooku, Anakin Skylwalker a mnoho dalších. Vulkanická planeta Mustafar bude rovněž k dispozici.

Klonové války jsou inspirované stejnojmenným animovaným seriálem, který sleduje příběh Anakina Skywalkera v době, kdy se postupně mění v Darth Vadera a začíná tak budování nového impéria. Nebude chybět ani planeta Geonosis, která je známá z epizody Klony útočí. Geonosis nabídne více map, přičemž jedna z nich má být tou vůbec největší v rámci série Battlefront.

Přijde i nový mód, který nahradí Conquest z původních Battlefront dílů. Ten hráčům zásadně chyběl. V přípravě je i nový mód pro režim Strafighter Assault. Evidentně se EA snaží přinášet nový obsah, co to jen jde. To značí, že Battlefront II je zatím stále velmi hraným titulem. Oznámení Jedi: Fallen Order nás však potěšilo.