Zavřít reklamu

Oficiálně potvrzen Hitman 2

Hitman 2 byl konečně oznámen oficiálně. K překvapení všech vyjde již letos na podzim.

8. 6. 2018     Zdroj

Hitman

To, co se ukázalo jako pouhá spekulace se nakonec stává skutečností. Nový Hitman byl oznámen skrze společnost Warner Bros, která ji bude nově vydávat. Hitman 2 překvapivě dorazí už letos, a to konkrétně 13. listopadu. Platformy zůstávají stejné jako tomu bylo u hry Hitman, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Pokud se ptáte, zda Hitman 2 naváže na první sérii z roku 2016, tak ano naváže. Autoři chtějí původní příběh, který zůstal nedokončený posunout dále. Velký rozdíl oproti minulé sezóně je ten, že hra nebude vycházet po epizodách, ale vyjde jako celek. I tak ale autoři upozorňují na to, že budou hru přiživovat postupně dalším obsahem, a tak se určitě vyplatí být připojen k internetu.

Se sniperkou nejdál dojdeš

K oznámení byl vypuštěn také první trailer, který ukazuje základní konstrukci této hry. Hitman se musí vydat po stopách takzvaného Shadow Clienta. Opět bude k dispozici šest velkých lokací, jako tomu bylo v první sezóně. Zatím první potvrzenou je Miami. Ostatní jsou spíše odhadované ze záběrů. Na hře opět pracuje IO Interactive, které po osamostatnění získalo práva na svou sérii od Square Enix.

Hitman 2 nabídne celkově čtyři edice. Jednou z nich je samostatná hra. Druhá Silver edice bude obsahovat i Executive Pack (kufr a zbraň) a první rozšíření, které přinese novou lokaci, mise, sniper mapy, nové obleky i zbraně. Nejdražší Gold edice pak nabídne ještě další rozšíření. Pro ultimátní fanoušky bude určena sběratelská edice, obsahující steelbook, klíčenku, gumovou kachničku a minci agenta 47. Jako poslední lahůdka k oznámení byly vypuštěny také první gameplay záběry.