Zavřít reklamu

Odměny za dokončení nejvyšší obtížnosti v God of War

Jaké odměny čekají hráče v případě, že dokončí nejtěžší obtížnost ve hře God of War?

30. 4. 2018    

Jedna z nejlepších her tohoto roku se nyní pyšní čerstvou informací ohledně odměny za dokončení nejvyšší obtížnosti. God of War je titul, který překvapil svou rozsáhlostí a rozmanitostí. Pokud má hráč pocit, že už viděl vše, tak se vždy objeví nějaká novinka či zajímavost, která hratelnost zásadně změní a osvěží.

Aktuálně se některým hráčům již podařilo hru pokořit i na nejvyšší obtížnost, která se odemyká až poté, co hru již jednou dokončíte. Ta nese název Give me God of War a je brutálně náročná. U spousty soubojů totiž stačí, aby vás nepřítel zasáhl jednou a veškeré snahy jsou pryč, neboť Kratos zemře.

Tuto obtížnost není možné volit manuálně během hry, ale je třeba začít zcela novou hru. Jak se předpokládalo, za dokončení této obtížnosti hráče nemine odměna, a ta je velice zajímavá. Jde o dva nové druhy štítů, ke kterým se nelze jinak dostat. Kratos tak bude vybaven novými variantami krytí. První štít nese název Radiant Shield of Unity a druhý Aspis of Spartan Fury.

Jak dodávají vývojáři tato výzva je skutečně jen pro ty, kteří jsou ostřílenými válečníky a nebojí se výzev. Mnoho hráčů nebude mít to štěstí, aby se jim povedlo hru v tomto režimu dokončit. Hra je dostupná od 20. dubna a my jsme vám již přinesli její kompletní recenzi, přičemž se nám titul velmi líbil.

Zdroj: Gearnuke.com