Zavřít reklamu

Odhaleny ceny beden pro Star Wars Battlefront II !

Informace o ceně beden ve Star Wars Battlefront II.

11. 11. 2017    

Star Wars Battlefront II bude vycházet za týden, a zatímco hra bude dávat nové postavy a mapy jako volné DLC pro všechny hráče, bude to také zahrnovat mikrotransakce ve formě loot boxů.

Kolik nás to bude stát?

Bedny lze zakoupit v Battlefront II prostřednictvím hry nebo pomocí virtuální měny s názvem Krystaly, která může být zakoupena za reálné peníze. Krystaly jsou prodávány v různých baleních, přičemž členové EA Accessu šetří 10% z nich. Ceny, které jsou zde napsány jsou bez EA Accessu.


500 Krystalů = cca 110 Kč

1000 Krystalů = cca 220 Kč

2100 Krystalů = cca 440 Kč

4400 Krystalů = cca 880 Kč

12 000 Krystalů = cca 2 195 Kč


Beta verze Battlefrontu II

Bendy byly předmětem mnoha sporů během otevřené beta verze Battlefront II minulý měsíc. Po vývoji beta verze se vývojáři z DICE vyjádřili k problému, aby zajistili fanouškům, že hra nebude platit za výhru, a že byli provedeny změny.

„Jako rovnovážný cíl se snažíme dosáhnout co nejsilnějších bodů ve hře, které se dají získat jen díky herním úspěchům. Musíte získat právo na upgrade hvězdných karet a odemknutí většinu zbraní. Můžete je upgradovat nebo odemknout pouze tehdy, pokud jste dosáhli dostatečně vysoké úrovně, která je určena hraním hry.“ vysvětluje DICE.

Star Wars Battlefront II vychází pro PlayStation 4, Xbox One a PC 17. listopadu.