Zavřít reklamu

Oblíbený vivo V23 teď koupíte za absolutně nejlepší cenu

Komerční sdělení

6. 9. 2022    

Vivo si na začátek školního roku připravilo zajímavé slevy na vybrané telefony. Ceny padly především u levnějších modelů, jenž jsou právě šité na míru školákům a teenagerům, kterým může nový smartphone zpříjemnit návrat do školních lavic. Mobil Pohotovost má vybrané telefony vivo za nejnižší ceny a navíc s tím nejlepším možným dárkem – prodlouženou 3letou zárukou zdarma.

Jednoznačně nejzajímavější sleva padla na jarní novinku vivo V23 5G, který představuje vůbec nejoblíbenější model v portfoliu značky. A není divu, jedná se o skutečně unikátní telefon, protože kromě slušné výbavy a velmi povedeného designu kombinující kov a sklo nabízí ještě speciální záda, která při dopadu UV záření mění barvu. Vivo V23 aktuálně u Mobil Pohotovosti koupíte jen za 9 899 Kč, což je vůbec nejnižší cena na trhu.

Cena nicméně klesla také u dalšího smartphonů vivo, jejichž výčet najdete níže. Levnější je například i vivo Y33s, což je jeden z vůbec nejdostupnějších smartphonů s 8GB RAM.

Kromě prodloužené 3leté záruky zdarma získáte u Mobil Pohotovosti ke všem telefonům vivo také 5% bonus k výkupní ceně. Ten můžete snadno uplatnit, pokud vyměníte svůj starý smartphone za nový. I díky tomu vás vivo V23 5G může vyjít třeba na 7 190 Kč, anebo 306 Kč měsíčně.