Zavřít reklamu

Objevil se prototyp nového ovladače k PS4

Na internetu se objevily fotky nového prototypu ovladače k PS4.

15. 2. 2013    

Dnes se na internet dostaly fotografie nového ovladače, který Sony údajně chystá pro Playstation 4. Na obrázku je vidět poměrně dobře a tudíž odhaluje změny které na něm proběhly, od klasického dualshocku. Ovladač je o něco širší a na místě tlačítek Start a Select je nově přidána dotyková ploška, jako je na zadní části konzole Playstation Vita. Nově je pod ploškou umístěn také malý reproduktor, jako je tomu například u ovladačů od Nintenda.

Je zvláštní že tlačítka Start a Select budou zřejmě vynechána. Podle všeho jsou přepracována i zadní tlačítka R2 a L2. Podle všeho jisté zdroje uvádí, že ovladač je pravý, nicméně není finální. Sony je ve fázi prototypu a zatím je vše zkoušeno. Realita může být tedy nakonec jiná.

Sony má 20. února „odhalit budoucnost“, vypadá to že nás čeká odhalení konzole Playstation 4. Je ale možné, že nebude představena ve finální podobě, ale jen coby prototyp na němž poběží ukázky nových her a teprve na E3 se dočkáme finální podoby jak ovladače tak samotné konzole.

Tento poslední obrázek představuje prototyp, který má prý Sony patentovaný. Nicméně nám tento způsob řešení přijde neskutečně ohavný a raději věříme, že ovladač bude vypadat jako ten výše vyfocený.