Zavřít reklamu

Nvidia uvádí GTX 650 Ti – výkonnou grafiku střední třídy

Tahle karta založená na architektuře Kepler a s cenou začínající již od 3 440 CZK včetně DPH, nabízí skvělý výkon na Call of Duty: Black Ops II, Assassin’s Creed III, MechWarrior Online, Hawken a další

9. 10. 2012    

Tisková zpráva:

SANTA CLARA, Kalifornie, 9. října 2012; NVIDIA dává hráčům další dobrý důvod k upgradu svých mašin, aby byli připraveni na všechny očekávané hry tohoto podzimu. Dnes uvádí grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX 650 Ti GPU s cenou začínající od 3 440 CZK včetně DPH.

 

Vybraní autorizovaní výrobci grafických karet (1) budou k některým modelům GeForce GTX 650 Ti nabízet plnou verzi hry Assassin’s Creed III od společnosti Ubisoft, o které můžeme bez obav tvrdit, že je jedním z nejočekávanějších akčních titulů letošního roku na PC.

 

Architektura NVIDIA Kepler™ je stavebním kamenem všech grafických karet GeForce GTX a předefinovává pohled na grafiku desktopových i přenosných PC spojením revolučního výkonu a různých herních technologií s neuvěřitelně energeticky efektivním designem. Grafické karty GeForce GTX, které jsou na trhu v cenách od 2 500 CZK vč. DPH za GTX 650 až do 23 000 CZK vč. DPH za GTX 690, neoddiskutovatelně pomohli letošní renesanci PC hraní. S příslibem “titanové” edice v samotném názvu přináší GTX 650 Ti našlápnutý výkon za mimořádnou cenu startující na  3 440 CZK vč DPH.

 

Stejně jako její předchůdci představuje GeForce GTX 650 Ti fenomenální příležitost pro upgrade pro hráče, kteří stále využívají technologie starší generace. Ve srovnání s GeForce 9600 GT, například, představuje nová GTX 650 Ti více než pětinásobek výkonu, a to i v DX11 a se zapnutými oku lahodícími efekty.(2) Dramatický rozdíl v zobrazování a plná podpora 1080p hraní totálně mění to, jak hry vypadají a celkový pocit z jejich hraní, ono ponoření se do nich, které je možné pouze s grafickými kartami GeForce GTX.

 

NVIDIA GeForce GTX 650 Ti je nyní k mání od předních světových výrobců grafických karet jako jsou ASUS, EVGA, Gainward, KFA2 (Galaxy), Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit, PNY, Point of View, a Zotac.

 

Více informací o tom jak grafické karty GeForce GTX dramaticky mění hraní her naleznete na  http://www.GeForce.co.uk. Více novinek o společnosti NVIDIA, korporátních a produktových informací, videí, obrázků  a podobně je k mání v NVIDIA newsroomu.NVIDIA Flickr page obsahuje produktové fotografie jak GeForce GTX 650 Ti tak celé produktové řady s architekturou Kepler.