Zavřít reklamu

Nový trailer na GTA V vypuštěn!

GTA V má tři nové trailery, jaké jsou?

1. 5. 2013    

A je to tu! Nový trailer na GTA V je vypuštěn no vlastně to není jeden trailer…..ALE ROVNOU TŘI! Po velké odmlce, kdy bylo jen pár obrázků a žadné trailery nám Rockstar nadělil suprový dárek v podobě tří trailerů a každý z nich se zaměřuje na jednu ze tří postav. V prvním traileru nám je představena postava Michaela (kterého jste mohli vidět už v prvním traileru), který dříve podnikal a měl peněz kolik chtěl. Nyní žije se svojí rodinou v luxusní vile s manželkou, dcerou a synem (který je pěkný rošták, jak jste mohli v minulém traileru vidět) a jeho dnešní prací, aby měl peníze na manželčiny nákladné nákupy a další věci, se stalo stylové vykrádání bank a jde mu to skvěle a vypadá, že je z této trojky nejchytřejší.

Poté tu máme  Franklina, což je černoch, který vlastní psa a luxusní kradené vozidlo. Už odmala vyrůstal v kriminalitě, takže v tom pokračuje dodnes a je tím pádem zaměstnán jako gangste,r tudíž umí výborně řídit a střílet z pistole.

Poslední koho tu máme je Trevor, který je totální alkoholik a je zavislý na drogách. Je to naprostá troska, osamocený typ který bydlí na okraji města na venkově a je to naprostý psychopat, který by nejraději každého zřídil a všechno zapálil. No zkrátka trailery se povedly a neuvěřitelně vás navnadí na hru, nechybí v nich humor, akce, výbuchy a mnoho dalšího.