Zavřít reklamu

Nový trailer na Avengers: Infinity War se soustředí na Wakandu

Televizní spot odhaluje způsob zapojení afrických hrdinů.

8. 4. 2018    

Všechno směrovalo právě k tomuto momentu, a ten se blíží nezadržitelným tempem. Za dva týdny na plátna kin vstoupí téměř všichni hrdinové, které jsme v MCU poznali. Většina jich byla, ať už více či méně, vidět v předchozích upoutávkách. Ta nejčerstvější, nazvaná „Chant TV Spot“, se soustředí na to, jak budou do složitého scénáře čtvrtých Avengers zapojeny postavy, jež jsme více poznali v nedávné sólovce Black Panther.

Hlavní důvod zapojení Wakanďanů do války s Thanosem je čistě pragmatický – král T´Challa má k dispozici spoustu skvěle vycvičených vojáků, kteří toho zrovna nemají moc na práci. Hlavní zprávou pro Kapitána Ameriku je ovšem fakt, že se v až nedávno veřejnosti odhaleném africkém techno ráji nachází jeho (hóódně) dlouholetý přítel Bucky. Pokud jste si počkali na potitulkovou scénu v BP, není to po vás překvapení.

Je jisté, že vzhledem k nezanedbatelnému počtu budou hrát wakandští poměrně velkou roli ve válce o osud celé Země – „Nyní nebojujeme o jeden život, ale o všechny“. Jaká bude chemie mezi těmito poměrně novými postavami a starými mazáky, ukáže pořádně až celý film, nějaké náznaky už ale máme. Premiéra Avengers: Infinity War je stanovena na 25. dubna.

P.S.: Nevím, jestli zrovna Starbucks je něco, co ve Wakandě nutně chybí 😀