Zavřít reklamu

Nový Crash nabídne zvýšenou znovuhratelnost úrovní a krokodýlího záporáka

Návrat plošinovkové série se chce ujistit, že u něj hráči zůstanou dlouhou dobu

7. 8. 2020     Zdroj

Crash Bandicoot 4: It’s About Time se v době ohlášení blýskl informací, že nabídne víc úrovní než celá remasterovaná trilogie N.Sane Trilogy. Přes sto levelů už samo o sobě představuje úctyhodné množství plošinovkování a hledání skrytých wumpa fruitů. Čtvrtý díl však jde ještě dál a nabídne možnost zapnutí Mirror módu, ve kterém se nezmění jen vizuální stránka úrovní, ale i přístup nutný k jejich pokoření.

Ve videu z akce State of Play můžeme vidět možnosti nového způsobu hraní různých úrovních. Jedna se mění do očí bijící běloty, kterou musí Crash pomocí svých ikonických otoček obarvovat, zatímco druhá přesunuje původně obyčejnou úroveň pod mořskou hladinu a klade na hráče výzvu přeskakovat plošinky s patřičně upraveným způsobem pohybu.

Dalším vítaným zpestřením gameplaye má být možnost hraní za bývalého záporáka série Dingodilea. Ten se po pověšení padoušské dráhy na hřebík usadil ve vlastní restauraci, jejíž zničení ho bude motivovat k tomu, aby se vydal na cestu za pomstou. Jak mu to půjde se dozvíme 2. října 2020, kdy hra vychází na Playstation 4 a Xbox One.