Zavřít reklamu

Novinky z nově připravovaného CS Global Offensive

Pár zajímavostí, které nám nový Counter Strike Global Offensive nabídne.

7. 7. 2012    

Jak jste se mohli již dozvědět v preview této hry, tak společnost Valve vydá nový Counter Strike Global Offensive 21. srpna. Vyjde digitálně na Steamu pro PC a Mac, Xbox Live a Playstation Network. Jeho cena na všechny platformy byla stanovena na 15 dolarů.

Dobrou zprávu mám pro ty, kteří si tuto hru předobjednali, protože si budou moci již měsíc předem a to kolem 21. července zahrát uzavřenou Betu, pro ty kteří se do uzavřené Bety nedostali, mám špatnou zprávu, budete si muset počkat až do oficiálního vydání hry, jelikož podle zpráv Valve jsou uzavřené Bety již plné.

Pro ty, kteří se dostali na seznam hráčů uzavřené Bety, mám zde odkaz ohledně nového patche, který by vás mohl zajímat.

Novinkou bychom mohli nazvat i mód „Arsenal“, někteří jej budou znát spíš pod Gun Game módem, který si budeme moci zahrát i v single verzi s bootama. V minulých verzích GG mód fungoval jen po nainstalování několika doplňků, abych se přiznal, mně se to nikdy nepovedlo. Dále se můžeme těšit na statistiku zbraní a možnost po zabití dále hrát za boota.

To je tak z novinek pro zatím vše, jestli se nějaké další vyskytnou, tak vás o nich budeme informovat. Doufám, že se již také nemůžete dočkat, až všechny tyto novinky vyzkoušíte a propaříte nekonečnou porci hodin.