Zavřít reklamu

Nového dílu COD se letos 100% dočkáme

Kdo by to čekal, že? Activision nakonec celou věc ohledně zaregistrování domény blackops2.com uvedli na pravou míru, uklidnili miliony fanoušků a potvrdili, že se letos opravdu dočkáme dalšího dílu FPS série Call Of Duty. S velkou pravděpodobností se bude jednat o pokračování zmiňovaných Black Ops, ale to ještě potvrzeno nebylo. Vzhledem ke každoročnímu vydávání titulů […]

10. 2. 2012    

Kdo by to čekal, že? Activision nakonec celou věc ohledně zaregistrování domény blackops2.com uvedli na pravou míru, uklidnili miliony fanoušků a potvrdili, že se letos opravdu dočkáme dalšího dílu FPS série Call Of Duty.

S velkou pravděpodobností se bude jednat o pokračování zmiňovaných Black Ops, ale to ještě potvrzeno nebylo. Vzhledem ke každoročnímu vydávání titulů by to ale dávalo smysl, takže příští rok to vypadá na Modern Warfare4. Asi aby se nám ty hry tak lehce neohrály (haha).

Takže už si raději s předstihem zamluvte přesčasy v práci, Activision z vás chce vycucnou poslední zlaťák. Nebo z kapes vašich rodičů, pokud ještě obýváte mamahotel.