Zavřít reklamu

Nového Battlefieldu se dočkáme příští rok

Fanoušci Battlefieldu, máte se zřejmě na co těšit.

6. 11. 2020     Zdroj

Battlefield 5

Máte rádi hry ze série Battlefield? Pokud je odpovědí na tuto otázku “ano”, máme pro vás skvělou zprávu. EA totiž již “kutí” další díl této fenomenální střílečky, která by měla být lepší než kdykoliv předtím. Tvrdí to alespoň samotní vývojáři. 

Potvrzení vývoje Battlefield jsme se dočkali nyní přímo z úst představitelů EA při oznámení finančních výsledků za uplynulé čtvrtletí. Při této příležitosti zaznělo konkrétně to, že se na novém Battlefieldu již pracuje a to s důrazem na využití možností nové generace herních konzolí Xbox a PlayStation. Právě ty totiž dávají vývojářům obrovské možnosti umožňující hru posunout mílovými kroky kupředu. Co přesně se za slovy EA skrývá nicméně v tuto chvíli bohužel jasné není. Co však jasné již je, je to, že je zřejmě ve vývoji EA již poměrně daleko, jelikož má dle všeho holidně hratelný prototyp, na který nyní sklízí od beta testerů slova chvály.

Nezbývá tedy než doufat, že se nový Battlefield vývojářům skutečně podaří a to nejen z hlediska hratelnosti či grafiky, tak i zasazení do ideální doby. Příjemná by určitě byla zase jak první, tak druhá světová válka, ale samozřejmě s důrazem na realističnost. Nechme se však překvapit. První detailnější střípky informací by ostatně měly dorazit už na začátku příštího roku.