Zavřít reklamu

Nové video ke hře Rayman Legends

Ubisoft vypouští nové video ke hře Rayman Legends.

15. 5. 2013    

Ode dneška umožní Ubisoft fanouškům díky novému traileru objevení dalšího světa ze hry Rayman Legends. Po videu Mariachi Madness, které představilo hudební mapu světa „Fiesta de los Muertos“, Ubisoft uvádí video ze světa “20 000 Lums under the Sea”. Jak naznačuje sám název, hra se koná pod vodou. V tomto světě oceánu hráči čelí zbrusu novým nepřátelům a zde mohou manipulovat se světlem a tmou.

Rayman Legend bude dostupný na PlayStation 3, Xbox 360 od Microsoftu a Wii U od Nintenda již 29. srpna 2013 v regionu EMEA (30. srpna 2013 ve Velké Británii). Fanoušci si hru mohou předobjednat a získat tak přístup k exklusivním zábavným dárkům představeným týmem Ubisoft Montpellier, které obsahují speciální obleky z kolekce Ubisoftu:

  • Pro Wii U od Nintenda je Barbara oblečena v obleku Aveline De Grandpré, první legendární ženské postavy z Assassin’s Creed III Liberation
  • Pro PlayStation 3 je Rayman oblečen jako Edward Kenway, nový hrdina Assassin’s Creed Black Flag
  • Pro Xbox 360 je opět převlečen Rayman a to do obleku Sama Fishera, slavného špióna ze Splinter Cell Blacklist

Rayman si tudíž vymění svůj známý fialový oblek a červený šátek za kůži legendárních hrdinů od Ubisoftu a Barbara se vzdá svého trendy kostýmů za ten pirátský.

Rayman Legends zachovává fantastický příběh, v návaznosti na jeho předchůdce a přidává hře celou řadu chytrých a zábavných režimů, nových postav, prostředí a novou hudbu. Oceněný tým výtvarníků, designerů a skladatelů z Origins se také vrací s moderním UbiArt engine obsahujícím vícerozměrné herní prvky, vylepšené osvětlení i grafiku.

Naše preview ke hře Rayman Legens