Zavřít reklamu

Nové PUBG táhne. Očekávaná hra hlásí už pět milionů předregistrací

PUBG: New State se těší na příliv hráčů.

9. 3. 2021     Zdroj

Původní PLayerunknown’s Battleground se stalo obrovským hitem a hrálo důležitou roli ve vzerstupu popularity žánru battle royale. Mobilní verze hry na sebe nenechala dlouho čekat a nyní  se jihokorejský Krafton připravvuje k další expanzi na kapesních zařízeních. Minulý měsíc ohlášené PUBG: New State si zajišťuje obrovkosu hráčkou základnu už dlouhé měsíce před vydáním. Krafton se pochlubil pěti miliony předregistrací.

PUBG: New State se bude odehrávat v budoucnosti známého herního světa. Na budoucnost se očividně těší i fanoušci značky na mbilních telefonech. Číslo navíc neodráží současnou situaci, jde o množstvá předregistrací, které vývojáři zaznamenali během prvního týdnu od ohlášení, a to jen v obchodě Google Play. Předregistrace pro hráče na iPhonech se spustí během následujících měsíců.

Kromě prosté touhy po novém battle royale od prověřených vývojářů hrají určitě svou roli i bonus, který předregistrovaní ve vydané hře automaticky obdrží. Jde o exkluzivní skin vozidel, jež ale stále nebyl oficiálně odhalen. PUBG: New State má podle výkonného producenta hry MinKyu Parka posunout hranice mobilního hraní. Co k tomu říct, těšíme se taky. Hra vychází na Android a iOS někdy v průběhu letošního roku.