Zavřít reklamu

Nově ohlášená hra Murderous Pursuits připomíná AC multiplayer a Dishonored

Murderous Pursuits je novou PvP third person stealth vyvražďovačkou ve stylu Dishonored a We Happy Few.

4. 2. 2018    

Jistě si alespoň někteří z vás vzpomenou na multiplayerovou odnož Assassin’s Creed titulů. Ta byla jejich součástí od Brotherhoodu až do AC IV: Black Flag, kdy ji v Unity nahradil co-op režim.

Ač je tato část asasínské série většinou hráčů přehlížena, dosud si drží malou, ale věrnou komunitu hlavně pro svůj unikátní styl hratelnosti. Kombinuje totiž tiché nenápadné zapichování zezadu, pohled z třetí osoby a velký počet hráčů najednou ve hře.

Právě na fanoušky tohoto módu zjevně cílí nový titul od studia Blazing Griffin. Poprvé se představuje trailerem přímo ze hry, kde spatříme inspiraci viktoriánským prostředím Dishonored, hratelnost multiplayeru AC, systém převleků z Hitmana a stylizaci podobnou We Happy Few.

Vaším cílem bude tedy eliminovat jednoho ze spolupasažérů na luxusní lodi Britanic. Využít budete moci bodné, tupé a palné zbraně, přičemž je ale nenápadnost samotného činu navýsost důležitá. Zatímco lovíte, jste zároveň loveni i vy, což hře dodává dynamiku a neustálý pocit ohrožení.

Hra vyjde na Steamu v březnu letošního roku.