Zavřít reklamu

Nové Need for Speed nás zřejmě vrátí zpátky do minulosti

NFS z osmdesátek? Proč ne.

14. 8. 2019     Zdroj

Need

Přestože nás od představení nového Need for Speed dělí posledních pár hodin, úniky informací o této hře neutichají. Například na diskuzní síti Reddit se objevily velmi zajímavé zprávy pojednávající o tom, že by měla být hra zasazena do 80. let minulého století, konkrétně pak do okolí Miami.

Mnoho detailů o hře sice známých není, avšak pokud bude skutečně zasazena do výše zmíněného období, je naprosto jasné, že si v ní užijeme jízdu v nablýskaných sporťácích minulosti. Zajímavé rovněž je, že by se měl ve hře objevit skutečně propracovaný příběh, což nebývá u tohoto typu her zrovna pravidlem, ze kterého by měly následně vycházet i další díly. Z tohoto tvrzení přispěvatelů na redditu vyplývá, že by mohlo být toto Need for Speed prvním dílem několikadílné minisérie, která by se odehrávala právě v osmdesátkách. Což o to, zajímavé by to rozhodně bylo. Otázkou ale je, zda natolik, aby u tohoto tématu hráči v klidu vydrželi hned několik dílů. Přeci jen, nablýskané veterány nemusí mít v oblibě každý.

Zda se uniklé informace potvrdí či nikoliv se dozvíme už dnes večer, kdy bude mít nové Need for Speed premiéru. Do té doby nám můžete do komentářů napsat, zda by se vám hra zasazená do této doby líbila či nikoliv. Nám rozhodně ano.