Zavřít reklamu

Nové monitory s technologií NVIDIA G-SYNC HDR přijdou již brzy

NVIDIA se opět vytasila s novou technologii.

26. 6. 2018     Zdroj

První várka monitorů s technologií NVIDIA G-SYNC HDR byla odeslána recenzentům, kteří tímto dostali možnost získat exkluzivní pohled na další next-gen modely. Monitory G-SYNC HDR budou k dispozici již v červenci. Zatímco tyto modely nabídnou dokonalý vizuál, jejich cenová výše již tak přívětivá nebude.

Vysoká kvalita, vysoká cena

Ačkoliv jsou tyto modely skutečně pozoruhodné, budeme si muset dost připlatit. Doposud byly oznámeny 2 modely využívající technologii G-SYNC HDR, a to ASUS ROG Swift PG27UQ a Acer Predator X27. Oba disponují frekvencí 144 Hz, rozlišením 4K a úhlopříčkou 27 palců.

S jistotou víme, že novější generace přinese lepší kvalitu, zásadní rozdíl oproti předchozím modelům však bude v ceně. Pro 27″ monitory se cena bude pohybovat okolo $2000, což upřímně řečeno není pro každého.

Monitory NVIDIA G-SYNC HDR berou hraní na daleko vyšší úroveň

PCPerspective dostali možnost vyzkoušet ASUS ROG Swift PG27UQ a dle jejich slov monitor nabídne nejlepší herní zážitek, který se dosud nedá s ničím srovnat.

„Herní požitek při použití modelu od firmy ASUS je naprosto nesrovnatelný. A při pohledu na cenovku by také být měl.“

Společnost NVIDIA také pracuje na 65″ BFG (Big Format Gaming) displejích, které budou využívat stejnou HDR technologii. Pokud ale 27″ modely nesou takto vysokou cenu, tak v případě velkých monitorů budeme muset počítat s daleko větší cenovkou.