Zavřít reklamu

Nové mobilní RPG Asdivine Saga dá vzpomenout na starší díly série Final Fantasy

Kdo by si jednou za čas nechtěl zahrát pořádné jRPG.

8. 1. 2021     Zdroj

Série mobilních RPG Asdivine už vychází na mobilní zařízení delší dobu. Tyto japonské hry na hrdiny jsou pokračovateli duchvního odkazu klasických dílů Final Fantasy a jemu podobných. Nový díl s názvem Asdivine Saga nyní vyšel na všechny smartphony s Androidem a iOS a nabízí zatím nejkomplexnější náhled na léty zkoušený žánr.

Ve hře se ujmete role Vaye a družiny hrdinů, abyste přišli na kloub tajemným machinacím, které doprovázejí válku, v níž se celý herní svět znenadání nachází. Příběh vám představí množství originálních postav s unikátními charakteristikami a schopnostmi. V tahových soubojích je důležité přemýšlet o jejich správných kombinacích. Důležitou součástí bitev je i patřičná příprava. Asdivine Saga nabídne unikátní mechaniku vytváření takzvaných „spiritů“, které připojujete k jednotlivým postavám a tím jim poskytujete přístup k mocným kouzlům.

Hra se nebojí ani romantičtějších mechanik. Hlavní hrdina Vaye si v průěbhu hry budujete pomocí interakcí s ostatními sítě společenských vztahů, ze kterých se může zrodit i něco víc než obyčejné přátelství. Ať už chcete bojovat proti démonům, nebo jen zkusit sbalit všechny herní postavy, Asdivine Sagu můžete koupit na Androidu za 136,50 korun a na iOS za 149 korun.