Zavřít reklamu

Nové aktualizace pro Guild Wars 2

Guild Wars 2 představuje aktuální novinky v online MMORPG světě.

14. 11. 2012    

Společnosti NCSOFT® a ArenaNet s potěšením oznamují vydání druhé velké aktualizace obsahu jen tři měsíce po premiéře Guild Wars 2, která se jmenuje The Lost Shores (Ztracená pobřeží). Aktualizace vyjde 15. listopadu a přinese do hry mnoho nových funkcí. Vaši pozornost upoutá několikafázovou jednorázovou herní událostí „eventem“, který navždy změní svět Guild Wars 2.

Mini rozšíření

Po obrovském úspěchu několikafázového tajemství nedávných halloweenských oslav bude Lost Shores pokračovat v tradici studia ArenaNet, která spočívá v dodávání pravidelného obsahu a strhujících herních událostí do jeho stávajících her, to vše bez poplatků. Aktualizace Lost Shores přináší obsah v podobě mini datadisku, který hráčům nabídne nevídané množství nových, zatím neprozkoumaných oblastí, výzev a úkolů. To vše zahájí masivní jednorázová událost, která změní Tyrii navždy.

Kromě četných vylepšení a dodatků se hráči mohou těšit na následující novinky:

  • Tajemnou zónu, kterou mohou prozkoumat všichni hráči na všech úrovních
  • Nový nebezpečný dungeon, který čeká, až si jej podmaníte
  • Novou mapu pro PvP zasazenou do dódža Kodan
  • Nové vybavení od dodatečných vzhledů zbraní přes vylepšení předmětů až po novou úroveň předmětů mezi exotickými a legendárními
  • Aktualizaci výrobních postupů včetně nových surovin a 200 nových receptů a plánů
  • Jednorázovou herní událost, která navždy poznamená tvář Tyrie. Začátek je v pátek 16. listopadu a konec v pondělí 19. listopadu.

Hrajte s přáteli

Abyste mohli tyto epické události sdílet s kamarády ještě snadněji než kdykoliv předtím, otevřou Guild Wars 2 na zkušební dobu své brány i pro vaše přátele. Od 12. listopadu mohou hráči, kteří si hru zakoupili, pozvat až tři přátele, již se mohou zúčastnit bezplatného zkušebního období od 15. do 18. listopadu.

Více informací o této masivní aktualizaci a jednorázové herní události najdete v časové tabulce níže a také na adrese https://www.guildwars2.com/en-gb/the-game/releases/november-2012/

Časový rozpis The Lost Shores:

  • čtvrtek, 15. listopadu, 18:00 CET (17:00 GMT) – Zahájení bezplatného zkušebního období, vydání aktualizace
  • pátek, 16. listopadu, 21:00 CET (20:00 GMT) – Zahájení jednorázové herní události Lost Shores
  • neděle, 18. listopadu, 21:00 CET (20:00 GMT) – Zahájení poslední fáze
  • pondělí, 19. listopadu, 07:00 CET (06:00 GMT) – Ukončení jednorázové herní události a bezplatného zkušebního období