Zavřít reklamu

Nová mobilní aplikace Xbox

Xbox nabízí novou mobilní aplikaci a také potvrzuje, že konzole bude v češtině.

23. 9. 2020     Zdroj

Na blogu Xbox Wire dnes vyšly příspěvky oznamující novou mobilní aplikaci Xbox  a nové příslušenství pro Xbox, které půjde do prodeje od 10. listopadu. Kromě toho mají od pondělka všichni uživatelé Xboxu k dispozici nový Microsoft Store pro konzole. České a slovenské fanoušky Xboxu pak jistě potěší zpráva, že prostředí nových konzolí Xbox Series X a S, stejně jako starších modelů Xbox One, se vůbec poprvé dočká kompletní české a slovenské lokalizace.

  • Nová aplikace Xbox (beta): Pro zařízení s Androidem vyšla nová aplikace Xbox, jejímž prostřednictvím budou moct hráči snáze udržovat kontakt s přáteli, oblíbenými hrami a zábavou jak doma, tak venku bez ohledu na to, které zařízení pro hraní preferují. Tato aktualizace je dalším krokem na naší cestě, jejímž cílem je nabídnout jednotný xboxový zážitek na všech zařízeních, o němž hovořil Chris Novak, šéf vývoje a designu Xboxu. Nová aplikace Xbox (beta) je dostupná pro všechny trhy, kde je Xbox podporován. Všechny hráče zveme k tomu, aby si ji stáhli z obchodu Google Play a co nejdříve vyzkoušeli. 
  • Nové příslušenství pro Xbox: Připravili jsme řadu nové generace příslušenství pro Xbox. Kromě nedávno představených bezdrátových ovladačů Xbox Carbon Black a Robot White, jsme premiérově oznámili bezdrátový ovladač Xbox Shock Blue. Ovladač Shock Blue se vyznačuje novým výrazným zabarvením, které na předchozích ovladačích dosud nebylo k vidění. Pro hráče na PC budou k dispozici nové sady bezdrátových ovladačů. Novinkou jsou také dobíjecí baterie Xbox s USB-C kabelem k doplnění kapacity během hraní. Nové bezdrátové ovladače Xbox ve všech třech barevných variantách bude dostupné na vybraných trzích od 10. listopadu. Totéž se týká dobíjecí baterie Xbox s USB-C kabelem. Pokud se nebudete moct nového příslušenství dočkat, můžete si ho už teď předobjednat. Informujte se také u svých lokálních maloobchodních prodejců.
  • Nový Microsoft Store na Xboxu: Všichni uživatelé Xboxu mají ode dneška k dispozici nový Microsoft Store, který poskytuje bezpečnější, rychlejší a jednodušší způsob používání. Mezi nejvýraznější nové prvky patří rychlejší načítání, přepracované intuitivní vyhledávání a rozšířená bezpečnostní nastavení pro rodiče. Podrobnosti najdete na blogu What’s In Store.
  • Lokalizovaný dashboard: S potěšením můžeme potvrdit, že jak nové konzole Xbox Series X a S, stejně jako starší modely Xbox One se poprvé v historii dočkají plně lokalizovaného uživatelského rozhraní. To bude dostupné po stažení aktualizace a provedení příslušné změny v nastavení konzole.