Zavřít reklamu

Nová logická hra Zeroes vás proškolí v matematice

Zeroes přichází i pro uživatele Windowsů.

3. 3. 2016    

Možná jste už někdy dříve přišli se hrou Zeroes do styku. Není ani divu, protože hra vyšla již minulý rok v září, přičemž sklidila úspěšné hodnocení. Tato hra vyšla pouze pro uživatele chytrých telefonů s operačním systémem Android a je možné ji vyhledat v obchodě Google Play a bezplatně stáhnout.

Dnešním dnem je hra Zeroes k dipozici pro všechny uživatele s Windows Phone, Windows 8.1 a nejnovějším operačním systémem Windows 10. Instalační soubor má necelých 40MB a celá hra je samozřejmě v našem českém jazyce. Velikým kladem hry je absence jakýchkoliv reklam nebo mikrotransakcí.Pojďme se teď podívat, jak hra Zeroes funguje. Princip hry je prostý. Na začátku každého kola se před vámi objeví jakési kameny s čísly. Vaším úkolem je vybrat správný kámen z nabídky a přesunout ho na danou číslici tak, aby výsledek byl nula. Nemusíte se bát nějakých složitých výpočtů. Ze začátku začínáte na jednoduchých hádankách a až se vám to dostane dostane pod kůži, hra začne přitvrzovat. Momentálně vám Zeroes nabízí 100 hádanek.

Logickou hru Zeroes můžete stahovat na Google Play pro systém Android a od dnešního dne i na Windows Store pro Windows Phone, W8.1 a W10. A pokud vás hra více zaujala, můžete se sní blíže seznámit na stránkách autora hry.