Zavřít reklamu

Nová auta pro NFS SHIFT 2: Unleashed

Od 17. května si fanoušci automobilových závodů z celého světa mohou začít vychutnávat ještě vypjatější souboje za volanty rychlých strojů díky novému obsahovému balíčku pro SHIFT 2 UNLEASHED™ s názvem Speedhunters. Digitální rozšiřující balíček nabídne zcela nový typ kariéry, doplněný o herní módy, auta a tratě inspirované komunitou automobilových fotografů, žurnalistů a jezdců ze Speedhunters.com. […]

13. 5. 2011    

Od 17. května si fanoušci automobilových závodů z celého světa mohou začít vychutnávat ještě vypjatější souboje za volanty rychlých strojů díky novému obsahovému balíčku pro SHIFT 2 UNLEASHED™ s názvem Speedhunters. Digitální rozšiřující balíček nabídne zcela nový typ kariéry, doplněný o herní módy, auta a tratě inspirované komunitou automobilových fotografů, žurnalistů a jezdců ze Speedhunters.com. S více než 1,7 milióny návštěvníků a téměř 6 milióny zobrazených stránek každý měsíc je portál Speedhunters společnosti Electronic Arts považován mezi motoristickými nadšenci za jeden z předních světových webů svého druhu.

Balíček SHIFT 2 UNLEASHED Speedhunters obsahuje dvě nové kariérní oblasti – Drag a Standing Mile. Každá se dále větví na devět soutěží, kde hráči budou moci používat pouze manuální řazení tak, aby byl jejich zážitek ze sedadla pilota závodního speciálu ještě realističtější. To znamená, že funkce řízení trakce budou vypnuty a na obrazovce se nově zobrazí otáčkoměr a indikátor rychlostních stupňů. Rozdíl mezi oběma módy je prostý – v Dragu jde o dosažení nejrychlejšího času na čtvrtmílovém úseku tratě a ve Standing Mile o dosažení nejvyšší maximální rychlosti na úseku v délce jedné míle. Obě větve samozřejmě umožní i pestrou škálu výkonnostních úprav vozů. Nejsilnější agregáty budou moci dosahovat výkonu až 1000 koňských sil při rychlostech přes 400 km/h.

Balíček Speedhunters nabídne navíc dva zcela nové vozy – World Racing Pro-FWD Reaper Scion tC Chrise Rada a Dodge Viper GTS by Twins Turbo Marca „Koz“ Kozeluha – a dále 12 speciálně „vytuněných“ speciálů podle expertů ze Speedhunters, použitelných ve všech disciplínách.

Kompletní přehled aut a tratí v balíčku Speedhunters:

Auta:
Dodge Challenger R/T Speedhunters
Lexus LFA Speedhunters
Mazda RX-7 (FC3S) Speedhunters
McLaren MP4-12C Speedhunters
Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution 2 Speedhunters
Mercedes-Benz SLS AMG Speedhunters
Mitsubishi Lancer EVOLUTION IX MR-edition Speedhunters
Nissan Fairlady 240ZG (S30) Speedhunters
Nissan Skyline 2000GT-R (C10) Speedhunters

Nissan Skyline GT-R (R32) Speedhunters

Pagani Huayra Speedhunters
Toyota Supra Speedhunters
Dodge Viper GTS by Twins Turbo (Rival/reward car)
World Racing Pro-FWD Reaper Scion tC (Rival/reward car)

Tratě:

Miyatomi Drag Strip
Miyatomi Mile
Aguera Drag Strip
Agueda Aerodrome
Nevada Drag Strip
Nevada Freight Yard

Obsahový balíček SHIFT 2 UNLEASHED Speedhunters bude možné pořídit za 800 Microsoft Points na Xbox LIVE® Marketplace nebo za 270 Kč na PlayStation®Network.