Zavřít reklamu

NHL 21 vyjde v říjnu s Ovečkinem na obalu

Nový ročník NHL se konečně představuje. Letos dorazí s měsíčním zpožděním.

25. 8. 2020     Zdroj

Zatímco její ostatní sportovní kolegové ze stáje EA své karty odkryli již dříve, NHL 21 si na oficiální představení počkala až doteď. Nyní se hra představuje trailerem, ve kterém figuruje titulní hokejista letošního ročníku Alexander Ovečkin.

Ukázka se soustředí primárně na Ovečkina a jeho cestu od nováčka k ligové legendě. Podobnou cestu si bude moci prožít ve hře každý hráč díky přepracovanému módu Be a Pro. EA tak reaguje na stížnosti fanoušků, kteří mód v minulých ročnících ostře kritizovali a porovnavaali s mnohem lépe zpracováným protějškem ve fotbalové FIFĚ.

Ve vylepšeném módu, kde se v kůži nováčka prokousáváte mezi nejlepší, hra nově nabídne možnost ovlivňovat život hráče i mimo led. Inspirace fotbalovým zpracováním módu se projeví i v zařazení příběhových cut scén.

Společně s přepracovaným Be a Pro láká vancouverské studio EA i na drobná vylepšení gameplaye, například lepší ovládání defenzivní hry nebo vylepšenou inteligenci gólmanů. NHL 21 vychází 16. října na Playstation 4 a Xbox One.