Zavřít reklamu

NFS: World Online má více než 5 milionů hráčů

Vzrušující a napínavé ilegální pouliční závody v onlinovém Play4Free titulu ­Need for Speed™ World pro PC zaujaly již milióny fanoušků. Intenzivní souboje se soupeři, honičky s policií a společné útěky před zákonem v módu Team Escape absolvovalo více než 5 miliónů registrovaných uživatelů. Need for Speed World je obrovským a sociálně propojeným herním prostorem, kde […]

3. 6. 2011    

Vzrušující a napínavé ilegální pouliční závody v onlinovém Play4Free titulu ­Need for Speed™ World pro PC zaujaly již milióny fanoušků. Intenzivní souboje se soupeři, honičky s policií a společné útěky před zákonem v módu Team Escape absolvovalo více než 5 miliónů registrovaných uživatelů. Need for Speed World je obrovským a sociálně propojeným herním prostorem, kde si hráči mohou dosyta vychutnávat skvělé zážitky ve stylu Need for Speed.

V Need for Speed World se po silnicích prohánějí nejžhavější vozy současnosti. Nechybí zde Lamborghini Murcielago, Nissan Skyline R34 či Corvette Z06. Hráči si mohou libovolně upravovat vzhled svých vozů podle osobního vkusu a promítnout tak do soubojů se soupeři vlastní styl. Hráči Need for Speed World se také jako první na světě mohou těšit na testovací jízdu v novém Audi A1 Clubsport Quattro, které bude dnes veřejně představeno na každoroční akci Worthersee Tour v Rakousku. Audi A1 Clubsport Quattro je exkluzivní novinkou v Need for Speed World a k dispozici bude všem hráčům formou bezplatného pronájmu od 1. do 4. června.

Vedle modelu A1 Clubsport Quattro se na pódiu značky Audi v rámci GTI objeví vozy produkční řady 17 z aktuální flotily modelů této značky. Velmi dynamický vzhled a luxusní provedení Audi A1 Clubsport Quattro nenechají nikoho na pochybách ohledně ambicí tohoto vozu, který je koncipován jako silniční vůz pro závodní tratě. Jeho srdce tvoří klasický benzínový pětiválec Audi o objemu 2,5 litru s turbodmychadlem a přímým vstřikováním paliva. Výkon motoru TFSI byl dramaticky zvýšen na 503 koňských sil a točivý moment na 659 nM. Další oblastí, kde A1 Clubsport Quattro exceluje, je celková hmotnost pouhých 1390 kg. Výkonný agregát dokáže vystřelit vůz z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy a z 0 na 200 km/h za 10,9 sekundy, přičemž zrychlení z 80 na 120 km/h na čtvrtý rychlostní stupeň je otázkou jen 2,4 sekundy. Permanentní pohon všech čtyř kol zajišťuje šestirychlostní manuální převodovka. Maximální rychlost je omezena na 250 km/h.

Need for Speed World přináší nejlepší závodní akci pro PC ve své kategorii v kombinaci se skvělou hráčskou sociální sítí. Hráči mohou soutěžit s přáteli a členy rodiny, či tisíci další hráčů z celého světa v napínavých onlinových závodech nebo policejních honičkách. V neustále se rozrůstajícím herním světě s trvalým přílivem nového obsahu, aut a funkcí hráči závodí tak, jak sami chtějí.

Další informace o hře naleznete na portálu www.needforspeedworld.com.