Zavřít reklamu

Nešvar dnešní doby už i v UFC 3

Problém s názvem „pay-to-win“ pravděpodobně míří i do UFC 3.

1. 12. 2017    

Skupina nepoučitelných jedinců ze studia Electronic Arts prahnoucí po zisku se rozhodla, že si do svých spárů vezme i očekávaný bojový titul UFC 3. Poslední týdny se na internetu nemluvilo o ničem jiném, než o mikrotransakcích a loot boxech v novém Star Wars: Battlefront 2. Skutečnost, že za další peníze jste schopni si drasticky urychlit postup v multiplayeru, nový díl Hvězdných válek značně pošpinila. EA bylo pod nátlakem nuceno tuto možnost dočasně odstranit.

Stejný osud zřejmě postihne právě i nové UFC 3. Tedy alespoň podle několika šťastlivců, kteří si mohli nový díl vyzkoušet v beta verzi. Už tam se prý loot boxy objevily. Padnout Vám můžou vylepšené schopnosti pro Vašeho rváče, ten je potom prostými hráči téměř neporazitelný. Ti kteří odmítají utápět další finance v už zakoupené hře, nebudou mít na poli online hraní moc šancí.

Upozorňuji, nikde naštěstí není zaručeno, že se tato odpornost objeví i 2. února, kdy hra vychází pro PS4 a XONE. Snad se v EA chytí za nos a tento problém dnešního online hraní zůstane zapsaný pouze v roce 2017. Představa, že při koupi hry za 1 500 KČ musíte vložit další peníze do multiplayeru, abyste vůbec měli šanci, je absurdní.