Zavřít reklamu

Nepropásněte zlevněné Stardew Valley. Nový update do hry dorazí co nevidět

Stardew Valley vzešlo z roků dřiny jediného vývojáře. Eric Baron, který vystupuje pod názvem ConcernedApe, do hry navíc pravidelně přidává nový obsah. Zatím největší update s označením 1.5 již dorazil do verze hry pro velké platformy, na mobilech si na něj budeme muset ještě chvilku počkat. Jak tedy lépe podpořit pracovitého umělce než si jeho […]

16. 2. 2021    

Stardew Valley vzešlo z roků dřiny jediného vývojáře. Eric Baron, který vystupuje pod názvem ConcernedApe, do hry navíc pravidelně přidává nový obsah. Zatím největší update s označením 1.5 již dorazil do verze hry pro velké platformy, na mobilech si na něj budeme muset ještě chvilku počkat. Jak tedy lépe podpořit pracovitého umělce než si jeho hru koupit. Zvlášt nyní, když Stardew Valley nabízí ve slevě.

Simulátor farmaření, ve kterém kromě pěstovaní různých plodin můžete i těžit vzácné materiály nebo si najít životního partnera, je nyní v časem limitované slevové akci. Na Google Play dáte za cenami ověnčenou hru 109,99 korun, na iOS ušetříte ještě víc, na App Storu svítí u aplikace akční cena 99 korun českých.

Nadcházející update s označením 1.5 by do mobilních verzí hry měl dorazit co nevidět. Nově nabídne větší míru úpravy vaší postavy a její farmy. Největším přídavkem je ale zcela nová herní oblast, tropický ostrov, na kterém potkáte zcela nové postavy a nepřátele. Update 1.5 je na PC dostupný už od konce minulého roku, na konzole dorazil 12. února.