Zavřít reklamu

Nepropásněte extra výhodný balíček nezávislých her

Z množství her v balíčku se vám protočí panenky.

9. 6. 2020     Zdroj

Herní instituce pokračují v podpoře anti-rasistických hnutí ve spojitosti s protesty v USA. Internetový domov nezávislých herních vývojářů itch.io již od pátku nabízel výhodný balíček dvaceti her. V sobotu se však na webu objevila herní nabídka, které lze stěží uvěřit.

Bundle for Racial Justice and Equality (balíček za rasovou spravedlnost a rovnost) nabízí za minimální příspěvek pěti dolarů celých 742 her. Po zběžném prohlédnutí je sice jasné, že část z nich jsou balíčky grafických objektů pro vývojaře nebo elektronické příručky pro stolní hry na hrdiny, číslo to ale stále zůstává ohromující. Zvláště když přihlédneme k tomu, co za hry se v balíčku nachází.

Už za minimálních pět dolarů totiž stojí nezávislé pecky jako Night in the Woods, Oxenfree, Heavy Bullets, Minit či Overland. Balíček se ani nestydí nabídnout aktuálnější tituly. Součástí je například také ani ne měsíc stará hádanková karetka Signs of the Sojourner.

Signs of the Sojourner ještě nestačil v internetových obchodech ani vychladnout. Zdroj: Gamereactor.

Při koupi balíčku můžete zaplatit i vyšší obnos než miniálních pět dolarů. Všechny zisky jdou na podporu afroamerické komunity v USA. Balíček je dostupný do pondělí 15. června.