Zavřít reklamu

Nejvýhodnější přechod na nový smartphone. MP spouští službu Koupíš, Prodáš

Tisková zpráva

14. 5. 2021    

Upgrade na nový smartphone, chytré hodinky, tablet nebo notebook nebyl ještě nikdy výhodnější. Mobil Pohotovost spouští novou službu Koupíš, prodáš, v rámci které nabízí nejlákavější přechod ze starého smartphonu na nový. Se službou totiž získáte nejlepší výkupní cenu stávajícího zařízení, a to díky speciálnímu bonusu. Kromě telefonu můžete prodat také tablety, notebooky či chytré hodinky.

Nová služba funguje velmi jednoduše. Stačí na stránkách mp.cz/koupis-prodas vybrat, které zařízení chcete koupit a které naopak chcete prodat. Následně se vám spočítá konečná cena nového telefonu ponížená o výkupní cenu původního zařízení včetně speciálního bonusu. Navíc máte možnost si výslednou cenu rozdělit do 26 měsíčních splátek.

Pokud se tedy například rozhodnete vyměnit Xiaomi Redmi Note 9 Pro za novinku Redmi Note 10 Pro, pak vás nový smartphone vyjde jen na 187 Kč měsíčně (nebo na 4 390 Kč). Cenu novinky si totiž ponížíte o 3 000 korun za původní telefon, plus ještě o bonus 600 korun. Bonus 20 % k výkupní ceně získáte při nákupu produktů vybraných značek, jejichž neustále se rozšiřující seznam najdete na mp.cz. Službu pořídíte exkluzivně na prodejnách Mobil Pohotovost.