Zavřít reklamu

Na zítřejší akci Sony uvidíme delší gameplay záběry z The Last of Us: Part 2

Vydání dlouho očekáváné akční hry The Last of Us: Part 2 se nezadržitelně blíží, a proto si Sony společně s vývojáři z Naughty Dog připravili speciální stream, ve kterém se podíváme na více než 20 minut záběrů ze hry. Ukázka bude v rámci akce State of Play, kterou Sony používá k představování nových her i […]

26. 5. 2020     Zdroj

last of us 2

Vydání dlouho očekáváné akční hry The Last of Us: Part 2 se nezadržitelně blíží, a proto si Sony společně s vývojáři z Naughty Dog připravili speciální stream, ve kterém se podíváme na více než 20 minut záběrů ze hry. Ukázka bude v rámci akce State of Play, kterou Sony používá k představování nových her i informací ke konzolím. Nicméně tento díl bude sloužit pouze pro účely předvedení The Last of Us: Part 2, takže žádné novinky ohledně PlayStation 5 se nedají čekat.

State of Play je plánováno na 27. května od 22:00. Stream bude k dispozici na Twitchi i YouTube. Akcí bude provázet Neil Druckmann, což je šéf vývoje The Last of Us: Part 2. Očekává se stream o délce zhruba 20 minut. Vidět bychom navíc měli i několik minut nikdy nezveřejněných záběrů. Druckmann se na streamu bude snažit přiblížit novinky v hratelnosti a připomenout hráčům příběh hry.

Nejedná se o první a pravděpodobně ani poslední podobný stream od Naughty Dog. Před pěti dny jsme se totiž dočkali osmi minut záběrů ze hry, kde vývojáři ukazovali nové mechaniky, které se budou hodit nejen v soubojích, ale i prozkoumávání herního světa. Video si můžete pustit níže. Samotná hra The Last of Us Part 2 už je dokončena a připravena na vydání 19. června. Vychází na PlayStation 4 a časem se velice pravděpodobně objeví i na PlayStation 5.