Zavřít reklamu

Na Steamu si můžete nyní užít více než 1000 různorodých demoverzí

Nevíte, co dělat s volným časem, který naprosté většině z nás nadělí v následující dnech tuzemská vláda? Odpovědi je nová akce na Steamu.

8. 10. 2020     Zdroj

Steam

Kvůli novým nařízením vlády je poměrně dost pravděpodobné, že se vám v následujících týdnech výrazně zvýší množství volného času. Ten lze využít různorodě, avšak vy – naši věrní čtenáři – mate zřejmě jen jednu “možnost” – konkrétně hraní her, jelikož právě ty jsou vaším koníčkem. Přesně pro vás je tu nová podzimní akce herní platformy Steam nesoucí název Game Festival: Autumn Edition. V rámci ní jsou totiž zpřístupněny spousty demoverzí těch nejlepších titulů, které si můžete samozřejmě zahrát zcela zdarma. 

Herní festival na Steamu běží již nyní a poběží až do příštího úterý 13. října, což je velmi slušná doba. Dostupná v něm bude skutečně spousta zajímavých her například v čele s Ghostrunnerem či Party Animals – tedy hrami, které se v posledních týdnech těší velké pozornosti. Je tedy určitě na co se těšit, a především pak co ozkoušet. Pokud tedy máte v následujících dnech volnější režim a jste zároveň počítačovými hráči, už víte, jak toto volno vyplnit.