Zavřít reklamu

Na smartphony míří vesmírná bojovka End Matter

Máte-li rádi brouzdání vesmírem v čele obřích vesmírných flotil nebezpečných lodí, následující řádky vás zřejmě nadchnou. Do App Store a Google Play totiž dorazila nová vesmírná bojovka End Matter, která vás posadí na kapitánský můstek vedoucí lodi jedné z flotil s jasným úkolem – prozkoumat nehostinný vesmír.  V cestě ve zkoumání vám bude stát celá […]

12. 4. 2021     Zdroj

Máte-li rádi brouzdání vesmírem v čele obřích vesmírných flotil nebezpečných lodí, následující řádky vás zřejmě nadchnou. Do App Store a Google Play totiž dorazila nová vesmírná bojovka End Matter, která vás posadí na kapitánský můstek vedoucí lodi jedné z flotil s jasným úkolem – prozkoumat nehostinný vesmír. 

V cestě ve zkoumání vám bude stát celá řada velmi nebezpečných nepřátel, kteří vám půjdou po krku všemi dostupnými prostředky – namátkou třeba silnými lasery či raketovými systémy. Vás může nicméně těšit to, že na ně můžete vyrukovat se stejným arzenálem, skvělými obrannými prvky a i něčím navíc – svou promyšlenou strategií. Samozřejmostí je pak neustále levelování vašich bitevních flotil z hlediska výbavy, díky čemuž budete mít na čím dál náročnější nepřátele. Zkrátka a dobře, nudit se nebudete, což je zkrátka fajn. Třešničkou na dortu je pak to, že je hra v App Store zdarma.