Zavřít reklamu

Na smartphony míří vesmírná arkáda Mission Conflict Blitz

Do boje, vojíne!

9. 4. 2021    

Jste-li příznivci arkádových her a zároveň si libujete v kosmu, následující řádky vás velmi potěší. Vývojáři ze studia Triboot totiž dnes oznámili zajímavou novinku ze své dílny s názvem Mission Conflict Blitz, která vás “vhodí” na vojenskou základnu, která se potýká s útokem z kosmu. A jak už to bývá, na vás bude útok odrazit všemi dostupnými prostředky. 

Hra svým způsobem ničím přespříliš nezaujme. Vsází totiž na standardní mechaniky, kdy vám do rukou poskytne jak spousty obranných prvků, tak i těch útočných, kterými můžete své nepřátele zlikvidovat. V každém souboji budete pozvolna levelovat, což vám poskytne přístup k dalším a dalším možnostem vybavení, které vám pomůže v boji. Jak strategicky své věci využijete ale bude samozřejmě jen a jen na vás. 

Pokud si tedy chcete zkrátit dlouhou chvíli, je Mission Conflict Blitz velmi zajímavou možností. Do karet mu navíc hraje i to, že je zcela zdarma – tedy samozřejmě s možností zpříjemnit si hraní mikrotransakcemi. Na ty ale sahat vůbec nemusíte, ostatně jako vždy. Hru stáhnete v App Store a Google Play.