Zavřít reklamu

Na smartphony míří nová únikovka EXIT – The Curse of Ophir

Na smarphony míří další zajímavá únikovka.

21. 9. 2021    

Únikové hry se těší mezi lidmi v posledních letech velké popularitě, která navíc neustále stoupá. Pomyslnou stopku jim však před více než rokem vystavila pandemie koronaviru, která podobné společenské aktivity víceméně zcela utnula. S tím se však nechtějí smířit vývojáři ze studia United Soft Media, kteří nyní vydávají na mobilech sérii deskových her EXIT. 

Vaším úkolem ve hře EXIT – The Course of Ophir je uniknout ze strašidelného domu, ve kterém jste uvězněni. K tomu je samozřejmě potřeba logické přemýšlení v kombinaci s předměty, které máte zrovna v místnosti po ruce. Jak rychle z domu uniknete a potažmo zda vůbec je pak už jen na vás a vaší hlavě. Ale pozor, o nic snadného se jednat nebude – tedy alespoň podle vývojářů. 

Titul bude dostupný jak v App Store pro iPhony, tak i v Google Play pro telefony s Androidem a to již od zítřejšího dne. Bude zcela bez reklam a mikrotransakcí, zato však zpoplatněný – konkrétně za 99 Kč na obou platformách. Nejedná se tedy o částku, která by vás nějak zruinovala.