Zavřít reklamu

Na smartphony míří nová hra s Godzillou, takto bude vypadat

Monstra nahánějící kolem sebe jen a jen strach se blíží.

19. 4. 2021    

Máte-li rádi monstrum jménem Godzilla, následující řádky vás zcela určitě nadchnou. Vývojáři z TOHO Games totiž chystají na smartphony novou hru, ve které bude Godzilla právě jednou z hlavních hvězd. Titul byl sice zatím zahalen tajemstvími, ty však vzala po dnešním vydání prvního traileru za své. Pustit si jej můžete níže. 

Jak můžete v traileru sami vidět, z hlediska grafického zpracování se sice o úchvatnou podívanou tak úplně nejedná, přesto však vypadá hra víc než zábavně. Jednat by se totiž mělo o tahovou strategii, ve které budete coby vůdce týmu příšer ve městech bojovat proti jiným monstrům s jediným cílem – vymýtit je a zajistit si tak přežití. Kromě Godzilly se pak můžete těšit třeba na Biollante, Minillu, Rodana, Gigana a další známé monstra této herní série. 

Kdy přesně se titul dostane na telefony sice vývojáři neoznámili, avšak vzhledem k tomu, že pro Japonce, pro které je tato tématika více než blízká, již spustili předběžnou registraci do titulu, je velmi pravděpodobné, že nás od jeho launche již příliš dlouhá doba nedělí.